2014-04-06

ETERNITY - RADIO REVOLTA FESTIVAL VII, Mocart Klub Muzyczny, Toruń 2014
4 komentarze:

 1. Byłem na RR w Toronto i muszę powiedzieć... mogli sobie odpuścić ten support. Nie dość, że stylem nie pasowali, warsztat na poziomie kapeli z gimnazjum to jeszcze ten... wokalem tego nie nazwę... ten ktoś używający mikrofonu... Kolego, to że drzesz japę i zdzierasz gardło nie znaczy że będziesz miał fajny rockowy głos.
  A gitarzysta po lewej to już w ogóle dramat. Często niesłuszne stwierdzenie "jaki sprzęt taki gitarzysta" tu pasuje jak ulał. Z resztą, te nagrania co macie na fejsie mówią same za siebie, nie dość, że nagrywane pilarką kątową to jeszcze brzmią jakbyście to grali na kacu po trzydniowej libacji - nie stroi, nie równo, chujowa jakość, chujowo brzmi.
  Także panowie, na przyszłość: bądźcie otwarci na krytykę, bo z takim warsztatem i wokalem będzie jej dużo. Naprawdę, czasem warto popracować dłużej zanim zdecyduje się coś pokazać. No i kolega na mikrofonie do wymiany!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolego od komentarza wyżej. Niewiem czy jestes niedorobionym frajerem, ktorego podnieca krytykowanie innych, czy zwyklym gimbo-pederastą - pierdol sie :)
  Mozesz pokazać coś od siebie, a nie jebać na innych. Kolejny niedorobiony kutasiarz wtrąca sie tam gdzie nie trzeba. A do wymiany to masz mozg, i rodzicow - ktorzy chyba Cie nie wychowali.
  Bez poważania, S.

  OdpowiedzUsuń
 3. kolego wyzej - ssij nam nasza"wieczna" pałe.
  Nadal bedziemy grac swoje, i OGROMNY CHUJ CI W DUPE

  OdpowiedzUsuń